align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Velesovo 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kalan Miha
   1. pomočnik: Zagmajster Matjaž
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Vrtačnik Tilen
  5  Bertoncelj Matic
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Lavtar Gašper
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  3  Gračanin Dalibor
  4  Janžekovič Matic
  5  Kne Žan
  7  Dimc Matej
  8  Novak Mitja
  10  Burgar Borut (K)
  18  Perdan Erik
  19  Bošnak Blaž
  21  Žagar Grega
  23  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  12  Štular Jurij (V)
  16  Jožef Andrej
  17  Černivec Žan
  18  Gorišek Jaka
  Rezervni igralci
  15  Kuburić Semir
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 6 - Rozman Miha (12')
   2 : 0 11 - Mlakar Rok (72')
   3 : 1 18 - Gorišek Jaka (86')
   Velesovo
   2 : 1 4 - Janžekovič Matic (85')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Rozman Miha (61')
    3 - Strašek Rok (83')
   Velesovo
    4 - Janžekovič Matic (62')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Velesovo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  80'     12 - Štular Jurij
       1 - Patljak Jure
  84'     18 - Gorišek Jaka
       9 - Lavtar Gašper
  88'     7 - Gale Matjaž
       8 - Ambrož Vid
   Velesovo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan