align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Visoko 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  2  Traven Tomaž
  3  Vesel Matija
  4  Homec Matej
  7  Jerina Matic
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  14  Vidmar David
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  85  Krasić Petar (V)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Seljak Žan
  5  Gašpirc Kristjan
  6  Zorman Maks David
  7  Križnar Nejc
  8  Vrtač Tim
  9  Boncelj Uroš
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  6  Počkaj Luka
  8  Benedičič Blaž
  15  Kokošar Bojan
  18  Potočnik Lauko Ožbej
  22  Macanović Senaid
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Čebulj Rok
  15  Krč Urban
  17  Krek Luka
  18  Voga Franci
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   Visoko
   Vrtač Drago
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Visoko
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    8 - Benedičič Blaž (59')
    3 - Vesel Matija (72')
    14 - Vidmar David (80')
   Visoko
    18 - Voga Franci (61')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Visoko
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Potočnik Lauko Ožbej
       9 - Djaković Simo
  52'     8 - Benedičič Blaž
       4 - Homec Matej
  66'     15 - Kokošar Bojan
       10 - Juvan Jan
   Visoko
  Minuta  Igralec
  59'     18 - Voga Franci
       7 - Križnar Nejc
  59'     15 - Krč Urban
       9 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan