align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Visoko - Zarica Kranj 4 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Zorman Maks David
  5  Gašpirc Kristjan
  6  Križnar Nejc
  7  Krek Luka
  8  Vrtač Tim
  9  Krč Urban
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  3  Andreski Žarko
  5  Košir Miha
  6  Teran Rok
  7  Rozman-Močnik Žan
  8  Šubic Nejc (K)
  11  Robnik Dejan
  13  Stevanovič Gal
  16  Eržen Vid
  17  Kljajić Filip
  18  Basha Mentor
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Vrtač Nik
  16  Križaj Peter
  17  Boncelj Uroš
  Rezervni igralci
  2  Klemenc Jan
  9  Bokal Šter Tian
  10  Stojkov Dejan
  14  Susak Patrik
  15  Mehani Erjon
  19  Gubanc Gašper
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 8 - Vrtač Tim (50')
   2 : 1 2 - Debeljak Žan (67') 11m
   3 : 1 17 - Boncelj Uroš (73')
   4 : 1 8 - Vrtač Tim (89')
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Bokal Šter Tian (59')
   OPOMINJANI
   Visoko
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Zarica Kranj
    6 - Teran Rok (76')
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  31'     17 - Boncelj Uroš
       9 - Krč Urban
  46'     16 - Križaj Peter
       11 - Janhar Andraž
  71'     14 - Vrtač Nik
       7 - Krek Luka
  80'     3 - Dominko Jure
       2 - Debeljak Žan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Bokal Šter Tian
       18 - Basha Mentor
  54'     10 - Stojkov Dejan
       13 - Stevanovič Gal
  66'     2 - Klemenc Jan
       3 - Andreski Žarko
  74'     19 - Gubanc Gašper
       7 - Rozman-Močnik Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan