align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  2  Traven Tomaž
  3  Sivec Gašper
  4  Homec Matej
  7  Jerina Matic
  8  Benedičič Blaž
  10  Juvan Jan
  13  Zupanc Bojan
  14  Vidmar David
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  31  Krasić Petar (V)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Vrtačnik Tilen
  5  Bertoncelj Matic
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Kazić Amir
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  9  Djaković Simo
  15  Kokošar Bojan
  18  Potočnik Lauko Ožbej
  21  Knific Košir Bober
  22  Čebašek Miha
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  12  Štular Jurij (V)
  14  Lavtar Gašper
  15  Štefe Miha
  16  Kolenc Miha
  17  Černivec Žan
  18  Jožef Andrej
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Kazić Amir (41')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    14 - Vidmar David (82')
   Šobec Lesce
    13 - Škrlep Luka (57')
    2 - Bohinec Sebastjan (71')
    14 - Lavtar Gašper (83')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  36'     21 - Knific Košir Bober
       10 - Juvan Jan
  50'     18 - Potočnik Lauko Ožbej
       4 - Homec Matej
  61'     9 - Djaković Simo
       13 - Zupanc Bojan
  79'     15 - Kokošar Bojan
       8 - Benedičič Blaž
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Lavtar Gašper
       10 - Dermastja Jaka
  74'     17 - Černivec Žan
       9 - Kazić Amir
  85'     15 - Štefe Miha
       8 - Ambrož Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan