align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Polet - Preddvor 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Hafner Rok
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Kovačevič Rok (V)
  2  Mlakar Gašper
  4  Potkonjak Luka (K)
  5  Čemažar Luka
  6  Pelko Tilen
  7  Kondić Dejan
  9  Burgar Benjamin
  10  Kokić Mirzet
  11  Tirovič Drago
  17  Krč Matija
  30  Lenič Aleš
  Rezervni igralci
  13  Prosen Žiga
  14  Koplan Klemen
  15  Klemenčič Rok
  16  Vrečič Egon
  17  Stanonik Žan
  18  Jašaragić Mustafa
  19  Debeljak Jure
  Rezervni igralci
  8  Logonder Blaž
  13  Bogataj Andrej
  15  Pavc Iztok
  16  Zavrl Jan
  19  Markun Boštjan
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 6 - Pagon Peter (10')
   2 : 1 11 - Debeljak Matic (58')
   3 : 3 9 - Hafner Blaž (88')
   Preddvor
   0 : 1 6 - Pelko Tilen (1')
   2 : 2 4 - Potkonjak Luka (61')
   2 : 3 11 - Tirovič Drago (65')
   OPOMINJANI
   Polet
    20 - Mrak Žiga (54')
   Preddvor
    2 - Mlakar Gašper (70')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Preddvor
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Koplan Klemen
       6 - Pagon Peter
  68'     13 - Prosen Žiga
       10 - Hafner Rok
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Zavrl Jan
       7 - Kondić Dejan
  67'     19 - Markun Boštjan
       9 - Burgar Benjamin
  85'     8 - Logonder Blaž
       4 - Potkonjak Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan