align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Bohinj - Škofja Loka 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  4  Milinković Luka
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  18  Horvat Mitja
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Krpič Marko
  8  Bobnar Luka
  9  Gorenjc Alexander
  10  Trebec Marko
  11  Hirkić Sandi
  13  Novak Luka
  45  Jović Aleksandar
  Rezervni igralci
  6  Arh Urban
  9  Čajić Armin
  11  Iskra Uroš
  12  Ravnik Tomaž
  20  Krkoč Jure
  21  Sodja Urban
  Rezervni igralci
  2  Janežič Andrej
  3  Zupančič Urh
  14  Bojić Momčilo
  18  Trojanšek Tine
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 7 - Kovačič Jure (20')
   2 : 0 10 - Kovačič Dejan (24')
   3 : 0 4 - Milinković Luka (31')
   4 : 0 10 - Kovačič Dejan (52')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Bohinj
    4 - Milinković Luka (40')
   Škofja Loka
    10 - Trebec Marko (30')
    8 - Bobnar Luka (41')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Arh Urban
       4 - Milinković Luka
  53'     21 - Sodja Urban
       18 - Horvat Mitja
  72'     20 - Krkoč Jure
       15 - Sodja Anže
  76'     12 - Ravnik Tomaž
       17 - Ploh Rok
  85'     9 - Čajić Armin
       8 - Medja Rok
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Zupančič Urh
       13 - Novak Luka
  53'     18 - Trojanšek Tine
       10 - Trebec Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan