align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Britof - Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  5  Šenk Gašper
  6  Dvanajščak Anže
  7  Tejić Dejan
  8  Jeglič Matic
  9  Tomić Toni
  10  Markelj David
  11  Pavlovič Aleš
  12  Kopitar Aljoša (V)
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  2  Traven Tomaž
  3  Vesel Matija
  5  Sivec Gašper
  7  Jerina Matic
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  13  Zupanc Bojan
  14  Vidmar David
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  31  Krasić Petar (V)
  Rezervni igralci
  13  Radojčić Vukoje
  14  Jusufović Elvis
  15  Stojanac Matej
  16  Okorn Matic
  17  Ognjenovič Jovan
  Rezervni igralci
  4  Homec Matej
  6  Počkaj Luka
  10  Juvan Jan
  15  Kokošar Bojan
  21  Knific Košir Bober
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 11 - Pavlovič Aleš (51')
    6 - Dvanajščak Anže (70') 11m
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 30 - Ziherl Gregor (17')
   0 : 2 30 - Ziherl Gregor (47')
   1 : 3 8 - Benedičič Blaž (60')
   OPOMINJANI
   Britof
    7 - Tejić Dejan (15')
    11 - Pavlovič Aleš (37')
   Bitnje dobrozasenci.si
    5 - Sivec Gašper (44')
    4 - Homec Matej (77')
    15 - Kokošar Bojan (86')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Radojčić Vukoje
       8 - Jeglič Matic
  50'     15 - Stojanac Matej
       5 - Šenk Gašper
  64'     14 - Jusufović Elvis
       2 - Porenta Dominik
  71'     16 - Okorn Matic
       10 - Markelj David
  83'     17 - Ognjenovič Jovan
       6 - Dvanajščak Anže
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Kokošar Bojan
       9 - Djaković Simo
  64'     4 - Homec Matej
       8 - Benedičič Blaž
  71'     21 - Knific Košir Bober
       13 - Zupanc Bojan
  81'     10 - Juvan Jan
       30 - Ziherl Gregor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan