align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Vrtačnik Tilen
  5  Bertoncelj Matic
  6  Rozman Miha
  7  Černivec Žan
  8  Ambrož Vid
  9  Kazić Amir
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Zorman Maks David
  5  Gašpirc Kristjan
  6  Voga Franci
  7  Boncelj Uroš
  8  Vrtač Tim
  9  Križnar Nejc
  10  Kern Gašper (K)
  11  Krek Luka
  20  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  12  Štular Jurij (V)
  13  Gale Matjaž
  14  Novak Nejc
  15  Štefe Miha
  16  Kolenc Miha
  17  Dolar Jure
  18  Gorišek Jaka
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Vrtač Nik
  16  Križaj Peter
  17  Seljak Žan
  18  Janhar Andraž
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Visoko
   Vrtač Drago
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Bohinec Sebastjan (31')
   2 : 0 11 - Mlakar Rok (39')
   3 : 1 2 - Bohinec Sebastjan (62')
   4 : 1 10 - Dermastja Jaka (78')
   Visoko
   2 : 1 4 - Zorman Maks David (48')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Rozman Miha (56')
    5 - Bertoncelj Matic (71')
    9 - Kazić Amir (80')
    3 - Strašek Rok (87')
   Visoko
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Dolar Jure
       8 - Ambrož Vid
  71'     15 - Štefe Miha
       2 - Bohinec Sebastjan
  80'     14 - Novak Nejc
       10 - Dermastja Jaka
  80'     16 - Kolenc Miha
       9 - Kazić Amir
  81'     12 - Štular Jurij
       1 - Patljak Jure
   Visoko
  Minuta  Igralec
  31'     17 - Seljak Žan
       20 - Janhar Lovro
  46'     16 - Križaj Peter
       11 - Krek Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan