align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Bohinj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Gjeorgjiev David
  15  Andreski Žarko
  17  Bokal Šter Tian
  18  Eržen Vid
  19  Gubanc Gašper
  20  Mehani Erjon
  22  Nadarević Denis (V)
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
  Rezervni igralci
  1  Hafner Anže (V)
  2  Shaykarov Hristiyan
  7  Rozman-Močnik Žan
  10  Stojkov Dejan
  13  Stevanovič Gal
  14  Susak Patrik
  Rezervni igralci
  6  Arh Urban
  11  Iskra Uroš
  12  Ravnik Tomaž
  20  Krkoč Jure
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 17 - Bokal Šter Tian (30')
   2 : 2 10 - Stojkov Dejan (92') 11m
   Bohinj
   0 : 1 8 - Medja Rok (25')
   1 : 2 6 - Arh Urban (74')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    9 - Gjeorgjiev David (61')
   Bohinj
    10 - Kovačič Dejan (64')
    17 - Ploh Rok (79')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Bohinj
    17 - Ploh Rok (90')
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  11'     7 - Rozman-Močnik Žan
       18 - Eržen Vid
  65'     10 - Stojkov Dejan
       20 - Mehani Erjon
  74'     13 - Stevanovič Gal
       6 - Kljajić Filip
  84'     14 - Susak Patrik
       9 - Gjeorgjiev David
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  30'     6 - Arh Urban
       13 - Milinkovič Igor
  65'     11 - Iskra Uroš
       21 - Sodja Urban
  70'     20 - Krkoč Jure
       18 - Horvat Mitja
  88'     12 - Ravnik Tomaž
       16 - Petković Milan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan