align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Škofja Loka - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  8  Bobnar Luka
  9  Gorenjc Alexander
  10  Jović Viler
  11  Hirkić Sandi
  13  Novak Luka
  18  Bojić Momčilo
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kadirić Amar (V)
  2  Buvač Dalibor
  4  Semanić Ermin
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  9  Redžić Ajdin
  10  Bešić Mario
  13  Kuzmić Alen
  19  Džafić Belmin
  22  Galić Miran (K)
  73  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  7  Krpič Marko
  15  Avguštin Tadej
  16  Gruden Nik
  17  Lazar Jakob
  19  Trojanšek Tine
  45  Jović Aleksandar
  Rezervni igralci
  8  Baxhaku Astrit
  11  Balaj Edison
  12  Kovač Dejan (V)
  15  Bavrlić Bojan
  17  Talić Armin
  21  Kateran Selvedin
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 1 9 - Gorenjc Alexander (42') 11m
   2 : 1 19 - Trojanšek Tine (87')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 73 - Bučić Mario (40')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    9 - Gorenjc Alexander (60')
    11 - Hirkić Sandi (75')
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Džafić Belmin (17')
    9 - Redžić Ajdin (71')
    15 - Bavrlić Bojan (76')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Krpič Marko
       8 - Bobnar Luka
  64'     19 - Trojanšek Tine
       18 - Bojić Momčilo
  73'     15 - Avguštin Tadej
       13 - Novak Luka
  79'     16 - Gruden Nik
       11 - Hirkić Sandi
  88'     17 - Lazar Jakob
       4 - Oblak Anže
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Bavrlić Bojan
       6 - Jelić Sandi
  73'     17 - Talić Armin
       19 - Džafić Belmin
  79'     21 - Kateran Selvedin
       13 - Kuzmić Alen
  85'     11 - Balaj Edison
       7 - Kazić Zemir
  88'     8 - Baxhaku Astrit
       4 - Semanić Ermin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan