align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Preddvor - Velesovo 5 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  4  Zavrl Jan
  5  Mlakar Gašper
  6  Pelko Tilen
  7  Čurk Igor
  8  Kovačič Tim
  9  Burgar Benjamin
  10  Kokić Mirzet
  11  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
   Velesovo
Priimek in ime
  0  Rezar Nejc (V)
  2  Burgar Borut
  3  Oštir Luka
  4  Janžekovič Matic
  5  Kne Žan
  7  Dimc Matej
  8  Bezovšek Jaka
  10  Dolinar Aleš (K)
  11  Perdan Erik
  19  Žargaj Vid
  21  Žagar Grega
  Rezervni igralci
  13  Bogataj Andrej
  15  Kondić Dejan
  16  Logonder Blaž
  17  Markun Boštjan
  19  Krč Matija
  Rezervni igralci
  9  Kuhar Matevž
  13  Slapar Klemen
  14  Bobnar David
  18  Bošnak Blaž
  23  Gračanin Dalibor
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 7 - Čurk Igor (12')
   2 : 0 7 - Čurk Igor (57')
   3 : 1 8 - Kovačič Tim (65')
   4 : 1 11 - Tirovič Drago (69')
   5 : 1 11 - Tirovič Drago (81')
   Velesovo
   2 : 1 9 - Kuhar Matevž (59')
   5 : 2 9 - Kuhar Matevž (83')
   5 : 3 18 - Bošnak Blaž (85')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    9 - Burgar Benjamin (66')
    4 - Zavrl Jan (88')
    19 - Krč Matija (89')
   Velesovo
    9 - Kuhar Matevž (50')
    10 - Dolinar Aleš (54')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
    9 - Burgar Benjamin (71')
   Velesovo
    10 - Dolinar Aleš (66')
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  71'     19 - Krč Matija
       5 - Mlakar Gašper
  81'     15 - Kondić Dejan
       6 - Pelko Tilen
  83'     16 - Logonder Blaž
       11 - Tirovič Drago
  90'     13 - Bogataj Andrej
       8 - Kovačič Tim
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  35'     9 - Kuhar Matevž
       5 - Kne Žan
  46'     13 - Slapar Klemen
       8 - Bezovšek Jaka
  52'     18 - Bošnak Blaž
       3 - Oštir Luka
  57'     14 - Bobnar David
       21 - Žagar Grega
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan