align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 10.11.18
   TEKMA: Niko Železniki - Polet 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Tolar Gašper
  3  Kavčič Rok
  5  Dolenc Urban
  6  Dauti Sami
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Gruškovnjak Amadej
  10  Soklič Denis (K)
  11  Torkar Domen
  18  Šmid Gašper
   Polet
Priimek in ime
  2  Jelovčan Uroš
  3  Mustafoski Emrah
  4  Koplan Klemen
  5  Gartner Jaka
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Hafner Rok
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  Rezervni igralci
  13  Samardžić Refik
  14  Prezelj Nejc
  15  Pfajfar Andraž
  16  Lotrič Nejc
  17  Cvek Jure
  Rezervni igralci
  1  Šuligoj Uroš (V)
  13  Jašaragić Mustafa
  14  Prosen Žiga
  15  Bernik Primož
  16  Stanonik Žan
  17  Langerholc Miha
  18  Jazbič Primož
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 9 - Gruškovnjak Amadej (21')
   Polet
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    7 - Pfajfar Jan (23')
    5 - Dolenc Urban (76')
    3 - Kavčič Rok (80')
    2 - Tolar Gašper (89')
   Polet
    9 - Hafner Blaž (80')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Polet
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Samardžić Refik
       18 - Šmid Gašper
  61'     15 - Pfajfar Andraž
       11 - Torkar Domen
  74'     14 - Prezelj Nejc
       10 - Soklič Denis
  81'     16 - Lotrič Nejc
       9 - Gruškovnjak Amadej
  85'     17 - Cvek Jure
       6 - Dauti Sami
   Polet
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Prosen Žiga
       6 - Pagon Peter
  85'     16 - Stanonik Žan
       10 - Hafner Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan