align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Žiri 1 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  4  Vesel Matic (K)
  5  Pilar Aleks
  7  Strniša Jakob
  9  Šunkar Luka
  10  Taskov Dejan
  12  Kmetič Žiga (V)
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  18  Gorjanc Lovro
  19  Markelj Žan
  20  Gartner Žiga
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  3  Kavčič Tobija
  4  Štucin Aljaž
  5  Berglez Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Frelih Blaž (K)
  9  Švigelj Jan
  11  Šifrar Tjaš
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  1  Baškovec Erazem (V)
  6  Čirić Tim
  8  Debeljak Gal
  11  Damjanović Rafet
  13  Drekonja Tilen
  14  Bohinc David
  Rezervni igralci
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  15  Šifrar Ali
  17  Kavčič Nejc
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
    7 - Strniša Jakob (15') 11m
   0 : 2 5 - Pilar Aleks (42') AG
   1 : 2 10 - Taskov Dejan (62')
   Žiri
   0 : 1 11 - Šifrar Tjaš (24')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    10 - Taskov Dejan (26')
   Žiri
    14 - Gartnar Filip (64')
    11 - Šifrar Tjaš (72')
    18 - Pintar Aljaž (84')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Žiri
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  64'     8 - Debeljak Gal
       7 - Strniša Jakob
  67'     14 - Bohinc David
       20 - Gartner Žiga
  82'     6 - Čirić Tim
       9 - Šunkar Luka
  87'     11 - Damjanović Rafet
       15 - Markelj Jan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Šifrar Ali
       9 - Švigelj Jan
  69'     17 - Kavčič Nejc
       14 - Gartnar Filip
  84'     13 - Peternelj Leander Oskar
       18 - Pintar Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan