align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Kaker Anže
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  73  Basta Uroš
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Neković Benjamin
  3  Jekovec Miha
  4  Arh Martin
  5  Lunar Miha
  6  Rizvanovič Tim
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  10  Majnik Miha (K)
  11  Andonov Sandro
  12  Žumer Martin (V)
  14  Ambrožič Nejc
  Rezervni igralci
  7  Pižuk Saša
  18  Ćehić Eldar
  19  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  9  Štefe Žan
  13  Novak Dominik Vid
  15  Šimnic Tevž
  16  Gregorič Urban
  17  Ćosić Matej
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Bled-Naklo
   Kristić Pero
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Krupić Amar (27')
   2 : 0 11 - Bajrić Amar (52')
   3 : 0 11 - Bajrić Amar (73')
   Bled-Naklo
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Mitrić Stefan (46')
   Bled-Naklo
    5 - Lunar Miha (55')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  74'     7 - Pižuk Saša
       15 - Biščević Alan
  77'     18 - Ćehić Eldar
       14 - Talić Eldar
  81'     19 - Pajaziti Florentin
       3 - Kaker Anže
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Novak Dominik Vid
       14 - Ambrožič Nejc
  79'     9 - Štefe Žan
       7 - Krasniqi Flamur
  83'     17 - Ćosić Matej
       2 - Neković Benjamin
  83'     15 - Šimnic Tevž
       4 - Arh Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan