align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Žiri - Šobec Lesce 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  3  Kavčič Tobija
  4  Štucin Aljaž
  5  Berglez Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Frelih Blaž (K)
  8  Kranjc Sašo
  11  Šifrar Tjaš
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Kolenc Miha
  7  Gorzeti Jan
  8  Gorzeti Žan
  9  Bikovski Filip
  10  Marković Gavro
  15  Cvikl Miha
  16  Rebec Jan
  18  Rotar Martin
  Rezervni igralci
  9  Kavčič Nejc
  12  Peternelj Alen
  13  Peternelj Leander Oskar
  15  Šifrar Ali
  17  Frelih Matija
  Rezervni igralci
  11  Ikač Lazar
  13  Flajs Gašper
  14  Valjavec Enej
   TRENER
   Žiri
   Koblar Darjo
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 11 - Šifrar Tjaš (2')
   2 : 1 18 - Pintar Aljaž (42')
   Šobec Lesce
   1 : 1 5 - Stare Lenart (5')
   2 : 2 11 - Ikač Lazar (89') 11m
   OPOMINJANI
   Žiri
    8 - Kranjc Sašo (27')
    6 - Košir Lovro (59')
   Šobec Lesce
    10 - Marković Gavro (72')
    6 - Kolenc Miha (80')
    11 - Ikač Lazar (91')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Šifrar Ali
       16 - Peternelj Maks
  82'     13 - Peternelj Leander Oskar
       14 - Gartnar Filip
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Flajs Gašper
       18 - Rotar Martin
  67'     11 - Ikač Lazar
       9 - Bikovski Filip
  69'     14 - Valjavec Enej
       15 - Cvikl Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan