align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Niko Železniki - SIJ Acroni Jesenice 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Lukančič Matevž
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Nastran Jan
  7  Mohorič Miha
  8  Kavčič Dejan
  9  Primožič Luka
  10  Mohorič Marko
  11  Prezelj Anže
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Kaker Anže
  6  Bavrlić Bojan (K)
  7  Pižuk Saša
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
  17  Mitrić Stefan
  Rezervni igralci
  13  Nastran Gašper
  14  Potočnik Gašper
  15  Rešek Luka
  Rezervni igralci
  18  Ćehić Eldar
  19  Pajaziti Florentin
  20  Salihović Azemir
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Niko Železniki
    7 - Mohorič Miha (52') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 18 - Ćehić Eldar (55')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    6 - Nastran Jan (48')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (26')
    17 - Mitrić Stefan (63')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Nastran Gašper
       3 - Lukančič Matevž
  65'     14 - Potočnik Gašper
       10 - Mohorič Marko
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Ćehić Eldar
       10 - Talić Armin
  46'     19 - Pajaziti Florentin
       15 - Biščević Alan
  50'     20 - Salihović Azemir
       3 - Kaker Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan