align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Bled-Naklo - Visoko-Preddvor 4 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Neković Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Jekovec Miha
  5  Lunar Miha
  6  Novak Dominik Vid
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Rizvanovič Tim
  10  Majnik Miha (K)
  11  Andonov Sandro
  12  Žumer Martin (V)
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper (K)
  4  Gartner Žiga
  5  Pilar Aleks
  7  Bohinc David
  9  Šunkar Luka
  10  Taskov Dejan
  11  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  Rezervni igralci
  13  Štefe Žan
  14  Meglič Matija
  15  Šimnic Tevž
  16  Gregorič Urban
  17  Ambrožič Nejc
  Rezervni igralci
  2  Damjanović Rafet
  8  Debeljak Gal
  13  Drekonja Tilen
  14  Čirić Tim
  20  Čkonjević Nikola
   TRENER
   Bled-Naklo
   Kristić Pero
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   Bled-Naklo
   1 : 0 9 - Rizvanovič Tim (7')
   2 : 0 6 - Novak Dominik Vid (11')
   3 : 1 10 - Majnik Miha (42')
   4 : 1 11 - Andonov Sandro (75')
   Visoko-Preddvor
   2 : 1 11 - Gorjanc Lovro (13')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
   Visoko-Preddvor
    8 - Debeljak Gal (86')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Meglič Matija
       7 - Krasniqi Flamur
  71'     13 - Štefe Žan
       6 - Novak Dominik Vid
  76'     17 - Ambrožič Nejc
       11 - Andonov Sandro
  79'     16 - Gregorič Urban
       9 - Rizvanovič Tim
  79'     15 - Šimnic Tevž
       2 - Neković Benjamin
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  46'     20 - Čkonjević Nikola
       7 - Bohinc David
  46'     8 - Debeljak Gal
       15 - Markelj Jan
  63'     2 - Damjanović Rafet
       19 - Markelj Žan
  76'     13 - Drekonja Tilen
       11 - Gorjanc Lovro
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan