align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Bled-Naklo 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Kolenc Miha
  7  Gorzeti Jan
  8  Gorzeti Žan
  9  Marković Gavro
  10  Bikovski Filip
  11  Cvikl Miha
  16  Rotar Martin
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Neković Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Jekovec Miha
  5  Lunar Miha
  6  Novak Dominik Vid
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Andonov Sandro
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
  Rezervni igralci
  13  Flajs Gašper
  14  Janc Matija
  Rezervni igralci
  13  Šimnic Tevž
  14  Meglič Matija
  15  Ambrožič Nejc
  18  Gregorič Urban
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Bled-Naklo
   Kristić Pero
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Rebec Jan (5')
   2 : 0 11 - Cvikl Miha (74')
   3 : 0 10 - Bikovski Filip (80')
   Bled-Naklo
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Kolenc Miha (48')
   Bled-Naklo
    7 - Krasniqi Flamur (50')
    3 - Arh Martin (55')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bled-Naklo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Janc Matija
       7 - Gorzeti Jan
  75'     13 - Flajs Gašper
       11 - Cvikl Miha
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Meglič Matija
       7 - Krasniqi Flamur
  80'     15 - Ambrožič Nejc
       11 - Avsec Veno
  81'     13 - Šimnic Tevž
       2 - Neković Benjamin
  83'     18 - Gregorič Urban
       9 - Andonov Sandro
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan