align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Žiri 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 42
   Glavni sodnik Bohinc Urban
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Zagmajster Matjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Ahčin Matej
  4  Bizant Žiga
  5  Lazar Jakob
  6  Zakrajšek Matej
  7  Gruden Nik
  8  Zupančič Urh
  10  Trojanšek Tine (K)
  11  Mehle Oskar
  12  Žorž Maks (V)
  20  Vidovič Marko
  23  Dolenc Tilen
   Žiri
Priimek in ime
  1  Poljanšek Žiga (V)
  4  Štucin Aljaž
  5  Berglez Aljaž
  6  Košir Lovro
  7  Frelih Blaž (K)
  8  Kranjc Sašo
  10  Brence Nejc
  11  Šifrar Tjaš
  14  Gartnar Filip
  16  Peternelj Maks
  18  Pintar Aljaž
  Rezervni igralci
  14  Prosen Oskar
  15  Debeljak Žiga
  16  Durdžić Almir
  18  Todić Uroš
  19  Dobnikar Domen
  Rezervni igralci
  2  Frelih Matija
  12  Peternelj Alen (V)
  13  Peternelj Leander Oskar
  15  Šifrar Ali
  17  Kavčič Nejc
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Trojanšek Tine (10')
   2 : 0 10 - Trojanšek Tine (49')
   3 : 0 8 - Zupančič Urh (75')
   4 : 1 19 - Dobnikar Domen (85')
   Žiri
   3 : 1 17 - Kavčič Nejc (80')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Žiri
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Todić Uroš
       23 - Dolenc Tilen
  70'     16 - Durdžić Almir
       20 - Vidovič Marko
  71'     19 - Dobnikar Domen
       7 - Gruden Nik
  71'     15 - Debeljak Žiga
       10 - Trojanšek Tine
  71'     14 - Prosen Oskar
       11 - Mehle Oskar
   Žiri
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Šifrar Ali
       11 - Šifrar Tjaš
  55'     2 - Frelih Matija
       14 - Gartnar Filip
  69'     13 - Peternelj Leander Oskar
       4 - Štucin Aljaž
  69'     17 - Kavčič Nejc
       16 - Peternelj Maks
  72'     12 - Peternelj Alen
       1 - Poljanšek Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan