align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Gartner Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Perko Filip
  5  Pilar Aleks
  9  Šunkar Luka
  10  Bohinc David
  11  Gorjanc Lovro
  14  Markelj Žan
  15  Markelj Jan
  17  Vesel Matic (K)
  20  Čkonjević Nikola
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Lukančič Matevž
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Rovtar Andrej
  7  Mohorič Miha
  8  Kavčič Dejan
  9  Primožič Luka
  10  Nastran Jan
  11  Prezelj Anže
  Rezervni igralci
  7  Čirić Tim
  8  Damjanović Rafet
  13  Drekonja Tilen
  Rezervni igralci
  13  Potočnik Gašper
  14  Drol Tian
  15  Nastran Gašper
  16  Rešek Luka
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Niko Železniki
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 11 - Gorjanc Lovro (5')
   2 : 0 9 - Šunkar Luka (23')
   3 : 0 20 - Čkonjević Nikola (40')
   4 : 0 14 - Markelj Žan (49')
   5 : 0 11 - Gorjanc Lovro (87')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    9 - Šunkar Luka (65')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  70'     8 - Damjanović Rafet
       20 - Čkonjević Nikola
  72'     7 - Čirić Tim
       9 - Šunkar Luka
  78'     13 - Drekonja Tilen
       17 - Vesel Matic
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Potočnik Gašper
       11 - Prezelj Anže
  58'     14 - Drol Tian
       6 - Rovtar Andrej
  66'     15 - Nastran Gašper
       3 - Lukančič Matevž
  75'     16 - Rešek Luka
       10 - Nastran Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan