align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 23.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  7  Pižuk Saša
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  15  Biščević Alan
  73  Basta Uroš
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Kmetič Žiga (V)
  3  Merlin Gašper
  4  Markelj Žan
  5  Pilar Aleks
  6  Vesel Matic (K)
  9  Šunkar Luka
  10  Gorjanc Lovro
  15  Markelj Jan
  17  Perko Filip
  18  Gartner Žiga
  20  Čkonjević Nikola
  Rezervni igralci
  21  Salihović Azemir
  22  Pajaziti Florentin
  Rezervni igralci
  7  Čirić Tim
  8  Damjanović Rafet
  11  Bohinc David
  13  Drekonja Tilen
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Bajrić Amar (49') 11m
   2 : 0 4 - Baxhaku Astrit (54')
   3 : 0 22 - Pajaziti Florentin (75')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    5 - Mitrić Stefan (38')
    73 - Basta Uroš (52')
    4 - Baxhaku Astrit (75')
    10 - Talić Armin (87')
   Visoko-Preddvor
    18 - Gartner Žiga (45')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  59'     22 - Pajaziti Florentin
       4 - Baxhaku Astrit
  82'     21 - Salihović Azemir
       73 - Basta Uroš
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Bohinc David
       18 - Gartner Žiga
  70'     8 - Damjanović Rafet
       15 - Markelj Jan
  74'     13 - Drekonja Tilen
       10 - Gorjanc Lovro
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan