align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 23.09.18
   TEKMA: Bled-Naklo - Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Neković Benjamin
  3  Arh Martin
  4  Novak Dominik Vid
  5  Lunar Miha
  6  Thaler Matevž
  7  Andonov Sandro
  8  Terplan Žan
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
  13  Rizvanovič Tim
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Ahčin Matej
  3  Dolenc Tilen
  4  Bizant Žiga
  5  Lazar Jakob
  6  Zakrajšek Matej
  7  Vidovič Marko
  8  Gruden Nik
  9  Trojanšek Tine (K)
  10  Zupančič Urh
  11  Mehle Oskar
  12  Žorž Maks (V)
  Rezervni igralci
  9  Krasniqi Flamur
  14  Meglič Matija
  15  Ambrožič Nejc
  16  Šimnic Tevž
  17  Gregorič Urban
  Rezervni igralci
  14  Dobnikar Domen
  15  Durdžić Almir
  16  Prosen Oskar
  22  Todić Uroš
   TRENER
   Bled-Naklo
   Kristić Pero
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Bled-Naklo
   1 : 0 4 - Novak Dominik Vid (11')
   2 : 1 3 - Arh Martin (62')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 9 - Trojanšek Tine (20') 11m
   2 : 2 9 - Trojanšek Tine (66')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
    5 - Lunar Miha (20')
    3 - Arh Martin (88')
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Bizant Žiga (27')
    22 - Todić Uroš (77')
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  61'     9 - Krasniqi Flamur
       6 - Thaler Matevž
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  69'     15 - Durdžić Almir
       7 - Vidovič Marko
  69'     22 - Todić Uroš
       10 - Zupančič Urh
  84'     14 - Dobnikar Domen
       4 - Bizant Žiga
  84'     16 - Prosen Oskar
       3 - Dolenc Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan