align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 30.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Niko Železniki 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Medvode - Stadion ob Sori, Medvode    Gledalcev: 48
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Debeljak Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Durdžić Almir
  4  Bizant Žiga
  5  Japić Dino
  6  Zakrajšek Matej
  7  Gruden Nik
  8  Lazar Jakob
  10  Zupančič Urh
  11  Trojanšek Tine (K)
  12  Žorž Maks (V)
  20  Mehle Oskar
  23  Dolenc Tilen
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Jelovčan Sergej
  3  Lukančič Matevž
  4  Frelih Rok (K)
  5  Benedičič Tjaž
  6  Nastran Gašper
  7  Drol Tian
  8  Potočnik Gašper
  9  Primožič Luka
  10  Rešek Luka
  11  Prezelj Anže
  Rezervni igralci
  14  Dobnikar Domen
  16  Debeljak Žiga
  17  Šantl Tristan
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 6 - Zakrajšek Matej (20')
   2 : 0 11 - Trojanšek Tine (43')
   3 : 0 7 - Gruden Nik (67')
   4 : 0 14 - Dobnikar Domen (71')
   5 : 0 14 - Dobnikar Domen (81')
   Niko Železniki
   5 : 1 11 - Prezelj Anže (90')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Japić Dino (41')
    20 - Mehle Oskar (78')
   Niko Železniki
    2 - Jelovčan Sergej (72')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Debeljak Žiga
       4 - Bizant Žiga
  65'     17 - Šantl Tristan
       10 - Zupančič Urh
  68'     14 - Dobnikar Domen
       5 - Japić Dino
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan