align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 07.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žagar Grega
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  3  Kaker Anže
  4  Baxhaku Astrit
  5  Mitrić Stefan
  6  Bavrlić Bojan (K)
  8  Talić Benjamin
  9  Krupić Amar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  14  Talić Eldar
  15  Biščević Alan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Durdžić Almir
  4  Bizant Žiga
  5  Prosen Oskar
  6  Zakrajšek Matej
  7  Gruden Nik
  8  Lazar Jakob
  10  Zupančič Urh
  11  Trojanšek Tine (K)
  12  Žorž Maks (V)
  20  Mehle Oskar
  23  Dolenc Tilen
  Rezervni igralci
  7  Pižuk Saša
  18  Ćehić Eldar
  21  Salihović Azemir
  22  Pajaziti Florentin
  73  Basta Uroš
  Rezervni igralci
  14  Todić Uroš
  15  Bajt Maj
  19  Dobnikar Domen
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Škofja Loka-Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Bavrlić Bojan (36')
    10 - Talić Armin (58')
    4 - Baxhaku Astrit (87')
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Gruden Nik (89')
    10 - Zupančič Urh (91')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (62')
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  30'     73 - Basta Uroš
       3 - Kaker Anže
  75'     22 - Pajaziti Florentin
       14 - Talić Eldar
  80'     18 - Ćehić Eldar
       11 - Bajrić Amar
  87'     7 - Pižuk Saša
       9 - Krupić Amar
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  67'     15 - Bajt Maj
       23 - Dolenc Tilen
  80'     14 - Todić Uroš
       2 - Durdžić Almir
  80'     19 - Dobnikar Domen
       20 - Mehle Oskar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan