align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Britof - Šobec Lesce 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Celjer Tilen
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  2  Lončarič Teo
  4  Rogelj Nejc
  5  Maček Aleš
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  9  Ajdovec Jan
  14  Galjot Tevž
  15  Križnar Žan
  17  Klopčič Staš (K)
  18  Kabashi Blend
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Knežević Andraž
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Kasapović Ken
  10  Ikač Lazar
  11  Fister Maks
  Rezervni igralci
  3  Kastelic Miha
  8  Kožuh Jan
  10  Zadravec Žan
  11  Ahčin Nejc
  13  Kondić Milan
  19  Remic Jernej
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Miličić Eržen Nejc
  17  Potočnik Matija
   TRENER
   Britof
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Britof
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Valjavec Enej (4')
   0 : 2 7 - Valjavec Enej (36')
   0 : 3 9 - Kasapović Ken (41')
   0 : 4 10 - Ikač Lazar (56') 11m
   0 : 5 17 - Potočnik Matija (72')
   0 : 6 11 - Fister Maks (75')
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Maček Aleš (56')
    9 - Ajdovec Jan (62')
    6 - Šunkar Jaka (67')
    15 - Križnar Žan (70')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Britof
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  47'     19 - Remic Jernej
       4 - Rogelj Nejc
  51'     3 - Kastelic Miha
       14 - Galjot Tevž
  57'     11 - Ahčin Nejc
       2 - Lončarič Teo
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Miličić Eržen Nejc
       2 - Knežević Andraž
  41'     14 - Pretnar Aljaž
       6 - Kolenc Miha
  57'     15 - Mohorič Gal
       10 - Ikač Lazar
  60'     17 - Potočnik Matija
       9 - Kasapović Ken
  60'     13 - Topić Nejc
       3 - Janc Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan