align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  4  Kramar Matija (K)
  5  Ažman Mark
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  12  Meglič Jan (V)
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan (K)
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  3  Martić David
  13  Aljančič Domen
  16  Pogačnik Aljaž
  22  Stojčević Kristjan
  Rezervni igralci
  14  Japić Edi
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    21 - Hamzić Dino (32')
    11 - Ćosić Luka (51')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  31'     3 - Martić David
       10 - Marjanica Robert
  54'     16 - Pogačnik Aljaž
       21 - Hamzić Dino
  75'     13 - Aljančič Domen
       5 - Ažman Mark
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Mrkulić Tian
       17 - Lesar Matic
  60'     15 - Kimovec Maj
       5 - Knežević Andrej
  68'     14 - Japić Edi
       9 - Šantl Tristan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan