align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Škofja Loka-Medvode 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  4  Kramar Matija (K)
  5  Ažman Mark
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  12  Meglič Jan (V)
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan (K)
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  3  Martić David
  13  Aljančič Domen
  16  Pogačnik Aljaž
  22  Stojčević Kristjan
  Rezervni igralci
  14  Japić Edi
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    21 - Hamzić Dino (32')
    11 - Ćosić Luka (51')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  31'     3 - Martić David
       10 - Marjanica Robert
  54'     16 - Pogačnik Aljaž
       21 - Hamzić Dino
  75'     13 - Aljančič Domen
       5 - Ažman Mark
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Mrkulić Tian
       17 - Lesar Matic
  60'     15 - Kimovec Maj
       5 - Knežević Andrej
  68'     14 - Japić Edi
       9 - Šantl Tristan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan