align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Sava Kranj 5 : 3 (3 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico
  11  Zager Maks
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Tadina Miha
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  6  Ziberi Arif
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Saje Jan
  9  Salihović Leon
  10  Kondić Sergej
  11  Cvek Andrej
  12  Kordič Aljaž (V)
  16  Primožič Maj
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  12  Globočnik Enej
  14  Štern Klemen
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  13  Kutnjak Mark
  18  Perhoč Erik
  21  Pristov Matic
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 10 - Fuchs Nico (10')
   2 : 1 7 - Damjanović Miralem (36')
   3 : 1 17 - Vodeb Lenart (42')
   4 : 3 11 - Zager Maks (64')
   5 : 3 7 - Damjanović Miralem (72')
   Sava Kranj
   0 : 1 16 - Primožič Maj (1')
   3 : 2 10 - Kondić Sergej (43')
   3 : 3 5 - Arzenšek Lovro (55')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Kabić Matija (58')
   Sava Kranj
    9 - Salihović Leon (19')
    2 - Tadina Miha (56')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Štern Klemen
       19 - Perdan David
  59'     20 - Marušič Miškov David
       10 - Fuchs Nico
  68'     2 - Ambrož Miha
       6 - Jelovčan Luka
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  48'     21 - Pristov Matic
       11 - Cvek Andrej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan