align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Sarafimov Andrej
  15  Stojanov Kristjan
  18  Idrizoski Edin
  19  Oblak Aljoša
  Rezervni igralci
  13  Štravs Andraž
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
  18  Rimac Lukas
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  4  Grašič Martin
  5  Černe Janez
  7  Mehani Valdrin
  14  Kabashi Kujtim
  16  Knavs Matic
  17  Košica Luka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Pipp Jan (38')
   2 : 2 9 - Šantl Tristan (76')
   Zarica Kranj
   1 : 1 9 - Jaklič Kristjan (40')
   1 : 2 8 - Kolenović Dino (68')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bajt Maj (16')
    8 - Guzelj Žiga (55')
    4 - Japić Dino (80')
   Zarica Kranj
    5 - Černe Janez (59')
    3 - Dermendžiev Dragan (75')
    15 - Stojanov Kristjan (79')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Kimovec Maj
       5 - Knežević Andrej
  56'     18 - Rimac Lukas
       10 - Pipp Jan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  49'     5 - Černe Janez
       9 - Jaklič Kristjan
  56'     14 - Kabashi Kujtim
       18 - Idrizoski Edin
  62'     4 - Grašič Martin
       6 - Maček Tilen
  69'     7 - Mehani Valdrin
       11 - Lukan Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan