align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko-Preddvor 1 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Živanović Igor
  4  Bilbija Uroš
  5  Čampara Ajdin
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Podgoršek Aljaž
  10  Krajnović Admir (K)
  11  Medja Mark
  19  Drole Jakob
  20  Nikše Nik
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  0  Globočnik Enej (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
  Rezervni igralci
  13  Agić Armin
  14  Bullakaj Patrik
  15  Kerić Arnes
  16  Štojs Sven
  17  Lemeš Alen
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  15  Veseli Besim
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 7 - Perović Filip (25')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Damjanović Miralem (21')
   1 : 2 7 - Damjanović Miralem (29')
   1 : 3 7 - Damjanović Miralem (32')
   1 : 4 20 - Marušič Miškov David (85')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Bilbija Uroš (8')
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  30'     16 - Štojs Sven
       19 - Drole Jakob
  41'     15 - Kerić Arnes
       6 - Kadirić Edin
  55'     14 - Bullakaj Patrik
       7 - Perović Filip
  68'     17 - Lemeš Alen
       10 - Krajnović Admir
  77'     13 - Agić Armin
       16 - Štojs Sven
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  57'     2 - Ambrož Miha
       14 - Štern Klemen
  73'     15 - Veseli Besim
       9 - Šink Mitja
  82'     20 - Marušič Miškov David
       10 - Fuchs Nico
  85'     3 - Hribernik Žiga
       8 - Kabić Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan