align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 12.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Oblak Aljoša
  3  Dermendžiev Dragan
  5  Jaklič Kristjan
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  15  Grašič Martin
  16  Stojanov Kristjan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  2  Nikše Nik
  3  Živanović Igor
  4  Podgoršek Aljaž
  5  Čampara Ajdin
  6  Medja Mark
  7  Štojs Sven
  8  Krajnović Admir (K)
  9  Kerić Arnes
  10  Kadirić Edin
  11  Perović Filip
  Rezervni igralci
  4  Kabashi Kujtim
  7  Mehani Valdrin
  9  Černe Janez
  14  Čaušević Jastan
  17  Košica Luka
  18  Vizovišek Anej
  19  Knavs Matic
  Rezervni igralci
  13  Bullakaj Patrik
  14  Drole Jakob
  15  Lemeš Alen
  16  Gorinjac Denis
  17  Sefič Patrick
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Lukan Jan (41')
   2 : 0 10 - Bernik Žan Matic (57')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Bernik Žan Matic (27')
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Medja Mark (24')
    4 - Podgoršek Aljaž (70')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  47'     9 - Černe Janez
       3 - Dermendžiev Dragan
  57'     7 - Mehani Valdrin
       5 - Jaklič Kristjan
  62'     19 - Knavs Matic
       10 - Bernik Žan Matic
  66'     17 - Košica Luka
       13 - Idrizoski Edin
  73'     18 - Vizovišek Anej
       11 - Lukan Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Gorinjac Denis
       10 - Kadirić Edin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan