align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 6 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Tadina Miha
  5  Arzenšek Lovro
  6  Saje Jan
  7  Bojić Igor
  8  Ziberi Arif
  9  Marinović Dejan (K)
  10  Kondić Sergej
  11  Salihović Leon
  12  Kordič Aljaž (V)
  14  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Sefič Patrick
  3  Živanović Igor
  4  Podgoršek Aljaž
  5  Lemeš Alen
  6  Medja Mark
  7  Drole Jakob
  8  Krajnović Admir (K)
  9  Kerić Arnes
  10  Kadirić Edin
  11  Perović Filip
  12  Pašagić Denis (V)
  Rezervni igralci
  3  Perhoč Erik
  13  Gorenc Tim
  17  Kutnjak Mark
  18  Pristov Matic
  20  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
   TRENER
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 16 - Primožič Maj (23')
   2 : 1 16 - Primožič Maj (26')
   3 : 1 16 - Primožič Maj (31')
   5 : 1 7 - Bojić Igor (59')
   6 : 1 10 - Kondić Sergej (63')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 8 - Krajnović Admir (20')
   4 : 1 5 - Lemeš Alen (44') AG
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    14 - Cvek Andrej (37')
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Perhoč Erik
       14 - Cvek Andrej
  60'     17 - Kutnjak Mark
       7 - Bojić Igor
  78'     18 - Pristov Matic
       11 - Salihović Leon
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan