align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Šobec Lesce 0 : 9 (0 : 3)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Finžgar Miha (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  5  Ažman Mark
  6  Slatnar Klemen
  7  Ćosić Luka
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  13  Aljančič Domen
  15  Frbežar Nik
  21  Hamzić Dino (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Pretnar Aljaž
  7  Valjavec Enej (K)
  8  Notersberg Tim
  9  Kasapović Ken
  10  Ikač Lazar
  11  Kajdiž Naj
  Rezervni igralci
  3  Poljanec Rok
  16  Pogačnik Aljaž
  22  Stojčević Kristjan
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  15  Mohorič Gal
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Ikač Lazar (5')
   0 : 2 9 - Kasapović Ken (22')
   0 : 3 9 - Kasapović Ken (26')
   0 : 4 10 - Ikač Lazar (29')
   0 : 5 10 - Ikač Lazar (40') 11m
   0 : 6 2 - Miličić Eržen Nejc (48')
   0 : 7 3 - Janc Matija (64')
   0 : 8 3 - Janc Matija (69')
   0 : 9 3 - Janc Matija (72')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    8 - Krašovec Sebastjan (71')
    9 - Neković Annan (73')
   Šobec Lesce
    8 - Notersberg Tim (73')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  45'     22 - Stojčević Kristjan
       21 - Hamzić Dino
  45'     3 - Poljanec Rok
       2 - Kovačevič Aljoša
  50'     16 - Pogačnik Aljaž
       10 - Marjanica Robert
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Mohorič Gal
       9 - Kasapović Ken
  47'     13 - Topić Nejc
       11 - Kajdiž Naj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan