align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Britof 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  4  Kabashi Kujtim
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  14  Sarafimov Andrej
  15  Grašič Martin
  18  Stojanov Kristjan
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc
  2  Lončarič Teo
  3  Kastelic Miha
  4  Rogelj Nejc
  5  Maček Aleš
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  15  Križnar Žan
  17  Klopčič Staš
  18  Kabashi Blend
  19  Remic Jernej
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Oštir Nace
  7  Mehani Valdrin
  9  Jaklič Kristjan
  16  Bexheti Ilber
  17  Košica Luka
  19  Čaušević Jastan
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  13  Kondić Milan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Britof
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Lukan Jan (26')
   2 : 0 4 - Kabashi Kujtim (30')
    14 - Sarafimov Andrej (45') 11m
   3 : 0 13 - Idrizoski Edin (50')
   4 : 0 3 - Dermendžiev Dragan (53')
   5 : 0 9 - Jaklič Kristjan (78')
   Britof
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    13 - Idrizoski Edin (15')
   Britof
    5 - Maček Aleš (20')
    17 - Klopčič Staš (50')
    10 - Zadravec Žan (76')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Britof
    15 - Križnar Žan (33')
    6 - Šunkar Jaka (55')
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  47'     9 - Jaklič Kristjan
       10 - Bernik Žan Matic
  47'     7 - Mehani Valdrin
       11 - Lukan Jan
  56'     19 - Čaušević Jastan
       4 - Kabashi Kujtim
  59'     16 - Bexheti Ilber
       8 - Kolenović Dino
  66'     2 - Dagarin Benjamin
       15 - Grašič Martin
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Kondić Milan
       5 - Maček Aleš
  53'     10 - Zadravec Žan
       3 - Kastelic Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan