align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Kasapović Ken
  10  Ikač Lazar
  11  Kajdiž Naj
  18  Janc Matija
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  2  Nikše Nik
  3  Bilbija Uroš
  4  Čampara Ajdin
  5  Podgoršek Aljaž
  6  Krajnović Admir (K)
  7  Živanović Igor
  8  Kadirić Edin
  9  Kerić Arnes
  10  Medja Mark
  11  Drole Jakob
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Fister Maks
  17  Potočnik Matija
  Rezervni igralci
  13  Bullakaj Patrik
  14  Gorinjac Denis
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Miličić Eržen Nejc (9')
   2 : 0 10 - Ikač Lazar (22')
   3 : 0 5 - Flajs Gašper (26')
   4 : 0 10 - Ikač Lazar (34')
   5 : 0 10 - Ikač Lazar (45')
   6 : 0 17 - Potočnik Matija (75')
   7 : 0 15 - Mohorič Gal (80')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Pretnar Aljaž
       8 - Notersberg Tim
  58'     16 - Fister Maks
       9 - Kasapović Ken
  58'     15 - Mohorič Gal
       6 - Kolenc Miha
  62'     13 - Topić Nejc
       10 - Ikač Lazar
  62'     17 - Potočnik Matija
       7 - Valjavec Enej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  42'     13 - Bullakaj Patrik
       11 - Drole Jakob
  42'     14 - Gorinjac Denis
       8 - Kadirić Edin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan