align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Debeljak Gal
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Tadina Miha
  7  Jeram Žan (K)
  8  Saje Jan
  9  Salihović Leon
  10  Kondić Sergej
  11  Cvek Andrej
  12  Pristov Matic (V)
  13  Suljić Adnan
  14  Primožič Maj
  17  Gorenc Tim
  19  Zupan Gal
  Rezervni igralci
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  16  Perhoč Erik
  18  Kordič Aljaž
  20  Elkasović Alen
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 11 - Alič Tristan (5')
   3 : 2 11 - Alič Tristan (43')
   Sava Kranj
   2 : 0 4 - Tadina Miha (11') AG
   2 : 1 9 - Salihović Leon (22')
   2 : 2 8 - Saje Jan (29')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    16 - Mrkulić Tian (62')
    5 - Knežević Andrej (63')
   Sava Kranj
    9 - Salihović Leon (51')
    11 - Cvek Andrej (54')
    13 - Suljić Adnan (71')
    14 - Primožič Maj (71')
    12 - Pristov Matic (73')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
    13 - Suljić Adnan (75')
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Kimovec Maj
       9 - Šantl Tristan
  57'     16 - Mrkulić Tian
       2 - Debeljak Žiga
  66'     17 - Lesar Matic
       7 - Bajt Maj
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     16 - Perhoč Erik
       19 - Zupan Gal
  79'     20 - Elkasović Alen
       11 - Cvek Andrej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan