align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Britof - Visoko-Preddvor 1 : 6 (1 : 3)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Šmajc David
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  2  Lončarič Teo
  3  Kastelic Miha
  5  Maček Aleš (K)
  7  Kuzma Žan
  9  Ajdovec Jan
  11  Ahčin Nejc
  14  Galjot Tevž
  17  Perčič Nejc
  18  Kabashi Blend
  19  Remic Jernej
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
  Rezervni igralci
  4  Rogelj Nejc
  6  Klopčič Staš
  8  Kožuh Jan
  10  Zadravec Žan
  13  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  6  Jelovčan Luka
  12  Globočnik Enej (V)
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 9 - Ajdovec Jan (21')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Damjanović Miralem (7')
   0 : 2 11 - Zager Maks (16')
   1 : 3 7 - Damjanović Miralem (26')
   1 : 4 10 - Fuchs Nico (61')
   1 : 5 7 - Damjanović Miralem (75')
   1 : 6 10 - Fuchs Nico (78')
   OPOMINJANI
   Britof
   Visoko-Preddvor
    5 - Mohorič Rok Robert (30')
    8 - Kabić Matija (55')
   IZKLJUČENI
   Britof
    5 - Maček Aleš (26')
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Kondić Milan
       17 - Perčič Nejc
  41'     8 - Kožuh Jan
       14 - Galjot Tevž
  65'     10 - Zadravec Žan
       11 - Ahčin Nejc
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Marušič Miškov David
       14 - Štern Klemen
  63'     2 - Ambrož Miha
       8 - Kabić Matija
  67'     3 - Hribernik Žiga
       19 - Perdan David
  70'     12 - Globočnik Enej
       1 - Krmavnar Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan