align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: Sava Kranj - Britof 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Tadina Miha
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Vasič Aljoša
  9  Jeram Žan
  10  Kondić Sergej
  11  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  22  Saje Jan
  88  Pristov Matic (V)
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  2  Lončarič Teo
  3  Kastelic Miha
  7  Kuzma Žan
  9  Ajdovec Jan
  11  Ahčin Nejc
  13  Kondić Milan
  14  Galjot Tevž
  17  Klopčič Staš
  18  Kabashi Blend
  19  Remic Jernej (K)
  Rezervni igralci
  3  Kutnjak Mark
  6  Anžič Nik
  17  Gorenc Tim
  18  Zupan Gal
  19  Elkasović Alen
  20  Perhoč Erik
  21  Salihović Leon
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
   TRENER
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 3 10 - Kondić Sergej (72')
   2 : 3 9 - Jeram Žan (82')
   Britof
   0 : 1 19 - Remic Jernej (37')
   0 : 2 2 - Lončarič Teo (60')
   0 : 3 9 - Ajdovec Jan (62')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    21 - Salihović Leon (47')
    6 - Anžič Nik (58')
    4 - Marinović Dejan (61')
   Britof
    17 - Klopčič Staš (78')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Britof
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     21 - Salihović Leon
       2 - Tadina Miha
  41'     6 - Anžič Nik
       8 - Vasič Aljoša
  41'     17 - Gorenc Tim
       11 - Cvek Andrej
  65'     20 - Perhoč Erik
       5 - Arzenšek Lovro
  70'     3 - Kutnjak Mark
       4 - Marinović Dejan
   Britof
  Minuta  Igralec
  78'     10 - Zadravec Žan
       14 - Galjot Tevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan