align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 1 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Bavrlić Dejan
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Bilbija Uroš (K)
  6  Kadirić Edin
  7  Bullakaj Patrik
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor
  15  Nikše Nik
  16  Perović Filip
  17  Podgoršek Aljaž
  20  Lemeš Alen
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
  18  Štravs Andraž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 5 10 - Medja Mark (52')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Pipp Jan (5')
   0 : 2 9 - Šantl Tristan (23') 11m
   0 : 3 8 - Guzelj Žiga (38')
   0 : 4 9 - Šantl Tristan (40')
   0 : 5 7 - Bajt Maj (49')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  40'     15 - Kimovec Maj
       10 - Pipp Jan
  44'     16 - Mrkulić Tian
       2 - Debeljak Žiga
  46'     17 - Lesar Matic
       5 - Knežević Andrej
  53'     18 - Štravs Andraž
       4 - Japić Dino
  64'     13 - Pejanović Nik
       3 - Vrečič Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan