align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 02.10.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Tržič 2012-Naklo 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  17  Vodeb Lenart
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  3  Ažman Mark
  4  Kramar Matija (K)
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Matic
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  12  Meglič Jan (V)
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  12  Globočnik Enej (V)
  19  Perdan David
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  1  Finžgar Miha (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  13  Aljančič Domen
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 12 - Meglič Jan (62') AG
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Tržič 2012-Naklo
    9 - Neković Annan (56')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Perdan David
       10 - Fuchs Nico
  76'     20 - Marušič Miškov David
       14 - Štern Klemen
  81'     2 - Ambrož Miha
       6 - Jelovčan Luka
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  64'     2 - Kovačevič Aljoša
       8 - Krašovec Sebastjan
  79'     22 - Pogačnik Aljaž
       21 - Hamzić Dino
  81'     13 - Aljančič Domen
       3 - Ažman Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan