align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Žnidaršič Žiga
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Kajdiž Naj
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  Rezervni igralci
  14  Pejanović Nik
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Kasapović Ken (4')
   2 : 0 11 - Kasapović Ken (18')
   3 : 1 2 - Miličić Eržen Nejc (79')
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 1 3 - Vrečič Tim (53')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    2 - Miličić Eržen Nejc (22')
    9 - Fister Maks (47')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Knežević Andrej (75')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  33'     16 - Mrkulić Tian
       2 - Debeljak Žiga
  46'     15 - Kimovec Maj
       7 - Bajt Maj
  65'     14 - Pejanović Nik
       9 - Šantl Tristan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan