align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Visoko-Preddvor 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žagar Grega
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  4  Stojanov Kristjan
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  14  Sarafimov Andrej
  16  Grašič Martin
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  16  Sirc Rudi Aleksander
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Černe Janez
  7  Mehani Valdrin
  15  Oblak Aljoša
  18  Oštir Nace
  20  Bexheti Ilber
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  15  Beton Nejc
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 9 - Jaklič Kristjan (19')
   2 : 0 9 - Jaklič Kristjan (36')
   3 : 0 7 - Mehani Valdrin (70')
   4 : 0 7 - Mehani Valdrin (72') 11m
   5 : 0 2 - Dagarin Benjamin (77')
   6 : 0 14 - Sarafimov Andrej (79')
   Visoko-Preddvor
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Kolenović Dino (67')
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     5 - Černe Janez
       13 - Idrizoski Edin
  60'     7 - Mehani Valdrin
       11 - Lukan Jan
  67'     20 - Bexheti Ilber
       6 - Maček Tilen
  69'     18 - Oštir Nace
       9 - Jaklič Kristjan
  72'     2 - Dagarin Benjamin
       16 - Grašič Martin
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Beton Nejc
       19 - Perdan David
  64'     2 - Ambrož Miha
       14 - Štern Klemen
  69'     3 - Hribernik Žiga
       8 - Kabić Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan