align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  7  Damjanović Miralem
  9  Šink Mitja (K)
  10  Fuchs Nico
  14  Štern Klemen
  15  Beton Nejc
  16  Sirc Rudi Aleksander
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Kajdiž Naj
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  3  Hribernik Žiga
  6  Globočnik Enej
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Valjavec Enej
  17  Knežević Andraž
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Kasapović Ken (12')
   0 : 2 16 - Valjavec Enej (60')
   0 : 3 16 - Valjavec Enej (67')
   0 : 4 11 - Kasapović Ken (70')
   0 : 5 16 - Valjavec Enej (73')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  50'     20 - Marušič Miškov David
       16 - Sirc Rudi Aleksander
  65'     2 - Ambrož Miha
       4 - Špehar Pajk Timotej
  70'     3 - Hribernik Žiga
       19 - Perdan David
  72'     6 - Globočnik Enej
       7 - Damjanović Miralem
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Valjavec Enej
       7 - Kajdiž Naj
  65'     17 - Knežević Andraž
       2 - Miličić Eržen Nejc
  70'     13 - Topić Nejc
       6 - Kolenc Miha
  70'     15 - Mohorič Gal
       10 - Ikač Lazar
  78'     14 - Pretnar Aljaž
       9 - Fister Maks
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan