align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Tržič 2012-Naklo 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Bilbija Uroš (K)
  5  Lemeš Alen
  6  Kadirić Edin
  7  Stević Leon
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor
  12  Kerić Arnes (V)
  13  Homan Luka
  17  Podgoršek Aljaž
  19  Nikše Nik
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  3  Ažman Mark
  4  Kramar Matija (K)
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  12  Meglič Jan (V)
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  14  Gorinjac Denis
  18  Krupić Edvin
  20  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  1  Finžgar Miha (V)
  2  Kovačevič Aljoša
  13  Aljančič Domen
  15  Frbežar Nik
  16  Stojčević Kristjan
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Tržič 2012-Naklo
   Babić Darko
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 3 - Ažman Mark (30')
   0 : 2 9 - Neković Annan (71')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  31'     20 - Čampara Ajdin
       3 - Bilbija Uroš
  41'     18 - Krupić Edvin
       6 - Kadirić Edin
  59'     14 - Gorinjac Denis
       5 - Lemeš Alen
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Frbežar Nik
       8 - Krašovec Sebastjan
  56'     2 - Kovačevič Aljoša
       17 - Slabe Nejc
  63'     16 - Stojčević Kristjan
       21 - Hamzić Dino
  71'     22 - Pogačnik Aljaž
       10 - Marjanica Robert
  71'     13 - Aljančič Domen
       3 - Ažman Mark
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan