align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 10 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  3  Vrečič Tim
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga (K)
  9  Šantl Tristan
  11  Alič Tristan
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
  18  Štravs Andraž
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  2  Lončarič Teo
  3  Kastelic Miha
  5  Maček Aleš
  7  Kuzma Žan
  8  Čeferin Jakob
  9  Ajdovec Jan
  15  Križnar Žan
  17  Klopčič Staš (K)
  19  Remic Jernej
  20  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  4  Japić Dino
  14  Pejanović Nik
  Rezervni igralci
  4  Rogelj Nejc
  10  Zadravec Žan
  11  Ahčin Nejc
  14  Galjot Tevž
  18  Perčič Nejc
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 0 17 - Lesar Matic (6')
   3 : 0 15 - Kimovec Maj (19')
   4 : 0 9 - Šantl Tristan (22')
   5 : 0 9 - Šantl Tristan (31')
   6 : 0 4 - Japić Dino (48')
   7 : 0 11 - Alič Tristan (54')
   8 : 0 11 - Alič Tristan (57')
   9 : 1 6 - Bratož Gaber (71')
   10 : 1 11 - Alič Tristan (73')
   Britof
   1 : 0 5 - Maček Aleš (2') AG
   8 : 1 10 - Zadravec Žan (59')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
    7 - Kuzma Žan (2')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     4 - Japić Dino
       17 - Lesar Matic
  45'     14 - Pejanović Nik
       3 - Vrečič Tim
   Britof
  Minuta  Igralec
  27'     11 - Ahčin Nejc
       2 - Lončarič Teo
  45'     10 - Zadravec Žan
       15 - Križnar Žan
  47'     4 - Rogelj Nejc
       3 - Kastelic Miha
  54'     14 - Galjot Tevž
       7 - Kuzma Žan
  54'     18 - Perčič Nejc
       8 - Čeferin Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan