align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 18.10.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Pretnar Aljaž
  11  Kasapović Ken
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  2  Lončarič Teo
  4  Rogelj Nejc
  5  Maček Aleš
  7  Kuzma Žan
  8  Čeferin Jakob
  9  Ajdovec Jan
  15  Križnar Žan
  17  Klopčič Staš (K)
  19  Remic Jernej
  20  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  15  Mohorič Gal
  16  Ikač Lazar
  17  Knežević Andraž
  Rezervni igralci
  3  Kožuh Jan
  10  Zadravec Žan
  11  Ahčin Nejc
  12  Lipavic Vid (V)
  13  Kondić Milan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Valjavec Enej (10')
   2 : 1 6 - Kolenc Miha (55')
    9 - Fister Maks (62') 11m
   3 : 1 3 - Janc Matija (73')
   4 : 1 16 - Ikač Lazar (74')
   Britof
   1 : 1 19 - Remic Jernej (49')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Britof
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  27'     15 - Mohorič Gal
       11 - Kasapović Ken
  41'     16 - Ikač Lazar
       10 - Pretnar Aljaž
  41'     17 - Knežević Andraž
       2 - Miličić Eržen Nejc
  60'     13 - Topić Nejc
       15 - Mohorič Gal
   Britof
  Minuta  Igralec
  60'     11 - Ahčin Nejc
       2 - Lončarič Teo
  64'     13 - Kondić Milan
       8 - Čeferin Jakob
  72'     3 - Kožuh Jan
       19 - Remic Jernej
  77'     10 - Zadravec Žan
       5 - Maček Aleš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan