align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Tržič 2012-Naklo 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
  15  Kimovec Maj
  16  Mrkulić Tian
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  3  Ažman Mark
  4  Kramar Matija (K)
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  12  Meglič Jan (V)
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  2  Debeljak Žiga
  5  Knežević Andrej
  13  Štravs Andraž
  14  Pejanović Nik
  Rezervni igralci
  2  Kovačevič Aljoša
  13  Aljančič Domen
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 10 - Pipp Jan (6')
   2 : 1 9 - Šantl Tristan (49')
   3 : 1 9 - Šantl Tristan (70')
   4 : 1 6 - Bratož Gaber (75')
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 1 3 - Ažman Mark (19')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    11 - Alič Tristan (48')
   Tržič 2012-Naklo
    6 - Slatnar Klemen (48')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Debeljak Žiga
       16 - Mrkulić Tian
  49'     5 - Knežević Andrej
       3 - Vrečič Tim
  65'     13 - Štravs Andraž
       8 - Guzelj Žiga
  72'     14 - Pejanović Nik
       9 - Šantl Tristan
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  56'     2 - Kovačevič Aljoša
       8 - Krašovec Sebastjan
  64'     13 - Aljančič Domen
       6 - Slatnar Klemen
  68'     22 - Pogačnik Aljaž
       4 - Kramar Matija
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan