align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Zarica Kranj 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  6  Kadirić Edin
  7  Ušćuplić Sandin
  8  Krajnović Admir
  10  Perović Filip
  11  Živanović Igor (K)
  12  Kerić Arnes (V)
  14  Kovač Erik
  15  Nikše Nik
  17  Podgoršek Aljaž
  19  Stević Leon
  20  Lemeš Alen
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  4  Stojanov Kristjan
  5  Oblak Aljoša
  7  Mehani Valdrin
  8  Černe Janez
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  15  Grašič Martin
  Rezervni igralci
  5  Bullakaj Patrik
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  6  Bexheti Ilber
  14  Kabashi Kujtim
  17  Košica Luka
  18  Oštir Nace
  19  Čaušević Jastan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 11 - Živanović Igor (82')
   Zarica Kranj
   0 : 1 14 - Kabashi Kujtim (49')
   0 : 2 14 - Kabashi Kujtim (77')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Kovač Erik (59')
    5 - Bullakaj Patrik (65')
   Zarica Kranj
    7 - Mehani Valdrin (39')
    14 - Kabashi Kujtim (51')
    4 - Stojanov Kristjan (65')
    5 - Oblak Aljoša (65')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Zarica Kranj
    4 - Stojanov Kristjan (65')
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Bullakaj Patrik
       7 - Ušćuplić Sandin
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Kabashi Kujtim
       9 - Jaklič Kristjan
  41'     6 - Bexheti Ilber
       7 - Mehani Valdrin
  67'     18 - Oštir Nace
       8 - Černe Janez
  73'     17 - Košica Luka
       3 - Dermendžiev Dragan
  78'     19 - Čaušević Jastan
       13 - Idrizoski Edin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan