align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 24.10.18
   TEKMA: Sava Kranj - Visoko-Preddvor 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Hafner Luka
  8  Saje Jan
  9  Jeram Žan
  10  Kondić Sergej
  12  Kordič Aljaž (V)
  16  Primožič Maj
  17  Duraković Nicolas (K)
  19  Zupan Gal
  22  Anžič Nik
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka (K)
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija
  9  Šink Mitja
  10  Fuchs Nico
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  17  Vodeb Lenart
  Rezervni igralci
  2  Tadina Miha
  6  Kutnjak Mark
  11  Cvek Andrej
  14  Gorenc Tim
  20  Perhoč Erik
  21  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  12  Globočnik Enej (V)
  15  Beton Nejc
  16  Sirc Rudi Aleksander
  19  Perdan David
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Sava Kranj
   Dojčinović Aleksandar
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 7 - Hafner Luka (43')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 10 - Fuchs Nico (52')
   1 : 2 7 - Damjanović Miralem (67') 11m
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Visoko-Preddvor
    8 - Kabić Matija (45')
    7 - Damjanović Miralem (63')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Visoko-Preddvor
    7 - Damjanović Miralem (69')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Gorenc Tim
       16 - Primožič Maj
  56'     11 - Cvek Andrej
       19 - Zupan Gal
  69'     6 - Kutnjak Mark
       9 - Jeram Žan
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  44'     15 - Beton Nejc
       14 - Štern Klemen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan