align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 25.10.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  5  Oblak Aljoša
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  14  Kabashi Kujtim
  16  Grašič Martin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
  15  Kimovec Maj
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  7  Mehani Valdrin
  15  Oštir Nace
  17  Košica Luka
  18  Bexheti Ilber
  19  Čaušević Jastan
  Rezervni igralci
  14  Pejanović Nik
  17  Lesar Matic
  18  Štravs Andraž
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 8 - Kolenović Dino (11')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 9 - Šantl Tristan (67') 11m
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    8 - Kolenović Dino (24')
   Škofja Loka-Medvode
    9 - Šantl Tristan (29')
    7 - Bajt Maj (48')
    18 - Štravs Andraž (78')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     7 - Mehani Valdrin
       13 - Idrizoski Edin
  60'     18 - Bexheti Ilber
       14 - Kabashi Kujtim
  66'     17 - Košica Luka
       11 - Lukan Jan
  70'     2 - Dagarin Benjamin
       16 - Grašič Martin
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Štravs Andraž
       2 - Debeljak Žiga
  41'     17 - Lesar Matic
       5 - Knežević Andrej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan