align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 26.10.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Britof 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V)
  3  Ažman Mark
  4  Kramar Matija (K)
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  11  Ćosić Luka
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  2  Lončarič Teo
  3  Kastelic Miha
  4  Rogelj Nejc
  5  Maček Aleš
  7  Kuzma Žan
  9  Ajdovec Jan
  15  Križnar Žan
  17  Klopčič Staš (K)
  19  Remic Jernej
  20  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  2  Kovačevič Aljoša
  13  Aljančič Domen
  16  Stojčević Kristjan
  22  Pogačnik Aljaž
  Rezervni igralci
  8  Kožuh Jan
  10  Zadravec Žan
  11  Ahčin Nejc
  12  Lipavic Vid
  14  Galjot Tevž
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 10 - Marjanica Robert (22')
   2 : 2 3 - Ažman Mark (63')
   Britof
   1 : 1 9 - Ajdovec Jan (34')
   1 : 2 19 - Remic Jernej (37')
   2 : 3 19 - Remic Jernej (72')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    4 - Kramar Matija (70')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
    4 - Kramar Matija (76')
   Britof
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Aljančič Domen
       7 - Štular Martin
  59'     2 - Kovačevič Aljoša
       8 - Krašovec Sebastjan
  71'     16 - Stojčević Kristjan
       21 - Hamzić Dino
  76'     22 - Pogačnik Aljaž
       3 - Ažman Mark
   Britof
  Minuta  Igralec
  75'     11 - Ahčin Nejc
       2 - Lončarič Teo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan